Про податки

Працівники Львівської митниці викрили оборудку з шинами вартістю понад мільйон гривень

Підприємець подав до митного контролю неправдиві відомості щодо вартості товару.

Так, у пункт пропуску «Шегині – Медика» з Республіки Польщі прибув вантажний транспортний засіб під керуванням громадянина України. До митного контролю було подано товаросупровідні документи, згідно з якими на адресу одного з ТОВ м.Львова переміщували 1417 «шин пневматичних нових ґумових для легкових автомобілів». Відправником зазначено польську компанію, а заявлена вартість товару – 29 412,9 дол. США.


Працівники Львівської митниці викрили оборудку з шинами вартістю понад мільйон гривень

Під час митних формальностей виникли сумніви щодо цієї зовнішньоекономічної операції. Для з`ясування її законності було надіслано лист до польської митної аґенції з метою отримання копій товаросупровідних документів, які були підставою для експорту цього товару з території Євросоюзу.

У відповіді було зазначено, що вартість «шин пневматичних нових ґумових» – 36 561,77 EUR (згідно з курсом НБУ – 1 179 344 гривень).

Так, керівник львівської фірми-отримувача вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо митної вартості товару.

Зазначені дії містять ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Шини – безпосередні предмети правопорушення – тимчасово вилучено. Справу скерують до суду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.