Про податки

Представники Офісу технічної допомоги Казначейства США завітали в Головне управління ДФС у Львівській області

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Львівській області перебуває з ознайомчим візитом делегація Офісу технічної допомоги Казначейства США при ДФС та Посольства США в Україні. В складі делегації постійний радник Офісу Феріс Фінк, представник Офісу технічної допомоги Казначейства США Сергій Супрун, представник Посольства США в Україні Оксана Давидович, заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного планування та аналітичної роботи Департаменту стратегічного розвитку та міжнародного співробітництва ДФС України Наталія Портнягіна.

В рамках візиту відбувся «круглий стіл», в роботі якого взяли участь керівник ГУ ДФС у Львівській області Ігор Кондро, його заступники та керівники управлінь.

Очільник Головного управління Ігор Кондро розповів присутнім про зміни в структурі роботи служби та динаміку надходжень до бюджетів усіх рівнів протягом останніх років, особливості оплати праці фахівців служби. Також висловив думку щодо перебігу реформи служби, її своєчасності та впливу на ефективність її роботи, налагоджені комунікації з представниками інститутів громадянського суспільства області, зокрема про Громадську раду при ГУ ДФС у Львівській області.

Ігор Кондро відзначив: «В області протягом останніх років зберігається стала тенденція до збільшення надходжень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів, значно зросли фінансові можливості місцевих бюджетів. Регіон є привабливим для бізнесу і створюються всі умови для покращення інвестиційного клімату. В пріоритеті завжди було і залишається формування максимально сприятливого інвестиційного бізнес-клімату, в тому числі, завдяки злагодженій роботі всіх гілок і органів влади регіону».

В свою чергу, Феріс Фінк вважає, що в Україні дуже сприятливий для розвитку бізнесу Податковий кодекс, аналогів якому в світі практично знайти неможливо. Також пан Феріс відзначив, що особливістю роботи ГУ ДФС у Львівській області є налагоджена комунікація з представниками інститутів громадянського суспільства, а це, на його думку, дуже важливо для діяльності служби.

Коло питань, які сьогодні обговорюються і з якими ознайомляться представники делегації, є доволі широким і охоплює усі важливі напрямки роботи служби від перебігу реформ у службі за останні п’ять років, стану організації роботи щодо адміністрування податків і зборів з юридичних осіб, контрольно-перевіркової роботи, погашення податкового боргу, роботи управлінь персоналу та фінансування, бухгалтерського обліку та звітності, сервісного обслуговування платників податків тощо.

Також заплановано візит гостей до міста Червонограда, де вони ознайомляться з особливостями роботи відокремлених підрозділів ГУ ДФС у Львівській області на прикладі Червоноградського управління ГУ ДФС у Львівській області, одного з найбільших в області, до складу якого входять п’ять ДПІ.


Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.