Про податки

При реалізації слабоалкогольних напоїв на кшталт «Джин-Тонік», «Ром-Кола» потрібно мати ліцензію

Сокальське відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №481) роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Слід мати на увазі, що напої «Джин-Тонік», «Ром-Кола», «Бренді-Кола», «Лонгер» тощо згідно Закону № 481, Національного стандарту України «ДСТУ 3297:95. Лікеро-горілчана промисловість. Терміни та визначення понять» та Митного тарифу України віднесені до слабоалкогольних напоїв.

Враховуючи зазначене, суб’єкти господарювання мають право здійснювати роздрібну торгівлю такими слабоалкогольними напоями виключно за умови наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.