Головна / Про податки / Приймаємо пропозиції представників громадськості щодо доцільності впровадження Стратегії роботи Громадської ініціативи “Національна мережа фінансової просвіти”

Приймаємо пропозиції представників громадськості щодо доцільності впровадження Стратегії роботи Громадської ініціативи “Національна мережа фінансової просвіти”

ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС повідомляє, що Координаційна рада громадської ініціативи „Національна мережа фінансової просвіти” розробила стратегію роботи, яка має на меті об’єднати усіх споживачів фінансових послуг, міжнародних фінансових організацій, засобів масової інформації, громадськості та органів законодавчої і виконавчої влади для підвищення рівня фінансової грамотності та обізнаності користувачів фінансових послуг через провадження належної просвітницької діяльності громадян.

Стратегія роботи розроблена для широкого загалу користувачів від школярів до пенсіонерів. Основними напрямами роботи громадської ініціативи „Національна мережа фінансової просвіти” є:

– фінансова просвіта молодших поколінь;

– фінансова просвіта користувачів фінансових послуг;

– фінансова просвіта окремих верств населення.

Враховуючи соціальну значимість проекту, ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС приймає пропозиції представників громадськості щодо доцільності впровадження Стратегії та зауваження до її змісту.

Пропозиції за формою, що додається, можна надіслати до 22 квітня 2013 року включно до ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС за адресою: 80000, м.Сокаль, вул. Шептицького, 40, або на електронну адресу dpi1329_nadiya@i.ua.

Ознайомитись із Стратегією роботи Громадської ініціативи „Національна мережа фінансової просвіти” можна за адресою: http://sts.gov.ua/dpa-i-gromadskist/povidomlennya/90663.html

Андрій ТУРКОЛЯК,                          
начальник ДПІ у  Сокальському районі  Львівської області ДПС.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!