Головна / Про податки / Про зміни особистих даних податкову потрібно повідомляти завчасно

Про зміни особистих даних податкову потрібно повідомляти завчасно

ДПІ у Сокальському районі  звертає вашу увагу, що при зміні прізвища, адреси або паспорта необхідно обов’язково повідомити про це податкову службу.

Відповідно до розділу ІІ Податкового кодексу України фізичні особи зобов"язані подавати органам державної податкової служби відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті) протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви за ф. №5 ДР або за ф. №5 ДРП відповідно.

Термін ,,ідентифікаційний номер" Податковим кодексом змінено на ,,реєстраційний номер облікової картки платника податків".

Фізичні особи подають такі Заяви до органу державної податкової служби за місцем проживання, у разі зміни місця проживання – до органу державної податкової служби за новим місцем проживання. Для заповнення Заяви використовуються дані паспорта громадянина та інших документів, які подаються у разі зміни паспортних даних.

Внесення змін до Державного реєстру здійснюється протягом десяти робочих днів від дня подання до органу державної податкової служби Заяви.

Згідно з нормами Податкового кодексу України, неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб платників податків, передбаченого цим Кодексом,  тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 гривень. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення,  тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень.

ПІДСУМОВУЮЧИ РОБОТУ…
   
Протягом січня-червня 2011 року Державна податкова інспекція у Сокальському районі до Зведеного бюджету забезпечила 66,8 млн. грн. надходжень, в тому числі до Державного бюджету  15,2 мільйона гривень.

У червні 2011 року фактичні надходження до Зведеного бюджету при завданні 10,8 млн. грн. склали •11,3 млн. грн., що становить 104,5 відсотка, додатково отримано понад 493 тис. гривень.

До Державного бюджету у червні ц. р. зібрано майже 1,6 млн. грн., що на 60,4 тис. грн., або 3,8 відсотка більше від запланованого.
У січнічервні поточного року до місцевих бюджетів надійшло 51,6 млн. грн., що на 21,9 відсотка або •9,3 млн. грн. більше, ніж за відповідний період 2010 року. Додатково місцеві бюджети в цьому році отримали 4,7 млн. гривень.

Надходження по податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів за січень  червень поточного року склали 44063,4 тис. грн., по платі за землю від юридичних та фізичних осіб  2436,9 тис. грн., збір за першу реєстрацію транспортних засобів  589,2 тис. грн., по єдиному податку від юридичних та фізичних осіб  •941,9 тис. грн., по екологічному податку  644,8 тис. гривень.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!