Головна / Про податки / Протягом першого півріччя 2018 року до зведеного бюджету Сокальського району мобілізовано 136,8 мільйонів гривень податків

Протягом першого півріччя 2018 року до зведеного бюджету Сокальського району мобілізовано 136,8 мільйонів гривень податків

Про це, 29 серпня, в ході засідання Колегії райдержадміністрації, проінформувала начальник фінансового управління Галина Леонова. Доповідаючи про виконання бюджету Сокальського району за перше півріччя 2018 року, вона також зазаначила, що до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 130,9 млн.грн податків та зборів, що на 42,4млн. гривень більше від надходжень у відповідному періоді минулого року та становить 105,6 відсотки до плану на перше півріччя. Понад план надійшло 6,9 млн.грн.

За підсумками звітного періоду уточнені планові завдання за доходами загального фонду виконано 32 місцевими радами та районним бюджетом. Не виконано планові призначення Перв’ятицькою сільською радою.

Протягом першого півріччя 2018 року на утримання бюджетних установ та виконання загальнорайонних програм та заходів проведено видатки в сумі 473165,0 тис.грн, з них по загальному фонду – 457428,8 тис.грн та по спеціальному – 15736,2 тис.грн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!