Головна / Про податки / Протягом двох місяців 2011-ого в Червонограді попереджено необгрунтованого відшкодування ПДВ на суму 606,4 тис. грн.

Протягом двох місяців 2011-ого в Червонограді попереджено необгрунтованого відшкодування ПДВ на суму 606,4 тис. грн.

Збитки відшкодовані

З початку 2011 року відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград виявлено чотири тяжких злочини у сфері оподаткування, в тому числі два  по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах (стаття 212 ч. 3 Кримінального кодексу України). Загальна сума завданих державі збитків становить 3605,9 тис. грн., яка відшкодована повністю.       

Недопущено відшкодування ПДВ

Працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград провели заходи, спрямовані на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом двох місяців 2011ого попереджено шість фактів необгрунтованої заяви на відшкодування податку на додану вартість на суму 606,4 тис. грн.

Надходження до бюджету

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування протягом cічнялютого забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 1 млн. 389 тис. грн.

Проведення профілактичних заходів

Під час проведення профілактичних заходів в березні, працівники ВПМ ДПІ у м. Червоноград, за адресою: м. Червоноград, вул.Сокальська, 5, виявили факт реалізації DVD дисків, упаковки яких не марковані контрольними марками. У результаті вилучено 120 DVDдисків на орієнтовну суму 3,6 тис. грн.

Богдан ШЕВЧУК, начальник ВПМ ДПІ у м.Червоноград, підполковник податкової міліції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!