Про податки

Розгляд справ у судах за участі ДПІ у Сокальському районі

Протягом січня-травня поточного року ДПІ у Сокальському районі виступала однією із сторін у 185 судових справах, що перебувають на розгляді у судових інстанціях різного рівня, на загальну суму 349,5 млн. грн., в тому числі у 152 справах на загальну суму 237,6 млн. грн., провадження по яких порушено в минулих роках, та у 33-х справах по позовних заявах, поданих в 2013 році, на загальну суму 111,9 млн. грн.

Зокрема, за позовами платників податків до ДПІ у Сокальському районі на розгляді перебуває 130 судових справ на загальну суму 294,5 млн. грн., 42 судові справи на загальну суму 48,4 млн. грн. – за позовами ДПІ у Сокальському районі до платників податків про стягнення заборгованості, також дев’ять інших судових справ та чотири – про банкрутство суб'єктів господарської діяльності.

На користь ДПІ у Сокальському районі впродовж п’яти місяців 2013 року суди прийняли 19 судових рішень на суму 15,7 млн. грн., визнано банкрутами два підприємства на суму 6,5 млн. грн., по одній справі затверджено звіт ліквідатора, в результаті до бюджету надійшло 230,2 тис. грн.

На користь платників податків прийнято сім судових рішень на загальну суму 3,7 млн. грн.

Андрій ТУРКОЛЯК,

начальник Сокальської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області. 

Голос Сокальщини на GoogleNews