Головна / Про податки / Сокальські податківці провели круглий стіл

Сокальські податківці провели круглий стіл

Сокальському відділенні Червоноградської ОДПІ вирішували, як долати тіньову зайнятість. Таку актуальну тему обговорювали під час засідання „круглого столу”, яке нещодавно відбулося у приміщенні Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ за участі посадових осіб підприємств, організацій, фізичних осіб – підприємців, які можуть створити ще додаткові робочі місця.

Начальник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Наталія Жолудєва розповіла  про новації  податкового та трудового законодавства, недопущення порушень трудового законодавства, про штрафні санкції, що застосовуються до порушників та про порядок повідомлення фіскальних органів про прийняття працівників на роботу. Податківцями наголошено, що через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту. Тому важливо повернути втрачені ресурси в економіку районів, що дасть можливість збільшити доходи громадян та сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

Очільник податкової наголосила присутнім про кампанію декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року, яка стартувала з початку 2018 року. На завершення заходу усі присутні отримали відповіді на важливі  для них запитання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − 9 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!