Головна / Про податки / Сокальські податківці агітують за РРО нового покоління

Сокальські податківці агітують за РРО нового покоління

Цього року всі зусилля сокальських податківців направлені на проведення роз’яснювальної роботи та створення сприятливих умов, аби в подальшому надати змогу суб’єктам господарювання району користуватись новим сервісом – поданням звітності про використання РРО до органів ДПС в електронному вигляді. З 1 січня поточного року таке звітування стало обов'язковим. Про це під час брифінгу з представниками місцевих ЗМІ повідомив начальник ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС Андрій Турколяк.

Для суб’єктів господарювання існує два способи виконання вимог законодавства щодо звітування «електронною стрічкою»: перший – придбати РРО нового покоління, які формують контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми; другий – модернізувати існуючий касовий апарат та підключити його до модему.

Начальник інспекції зазначив, що протягом першого півріччя користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов’язково звернутись до виробників РРО щодо проведення відповідного доопрацювання існуючої моделі РРО у термін до 1 липня 2013 року. Форма багатьох документів, таких як , залишається незмінною.

У разі неподання до податкової інспекції звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв’язку – до суб’єктів господарювання застосовуватимуться фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Однак, як наголосив Андрій Турколяк, законодавець на період адаптації існуючої касової техніки – до 1 липня ц. р., передбачив звільнення від штрафів платників за недотримання вимог чинного законодавства.

Також було зазначено, що на сьогоднішній день Сокальські підприємці найактивніше серед платників Львівщини здійснюють модернізацію існуючих РРО, що перебувають в експлуатації. Вже 25 суб’єктів господарювання переобладнали касові апарати відповідно до вимог часу.

На завершення Андрій Турколяк повідомив, що детальну інформацію з питань користування новим сервісом – поданням звітності про використання РРО до органів ДПС в електронному вигляді можна отримати, відвідавши Центр обслуговування платників податків при ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС.

Вл. інф.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!