Про податки

Громадяни за допомогою VIN коду свого автомобіля можуть дистанційно контролювати розмитнення – ДФС

12 грудня в адміністративному приміщенні Львівської митниці ДФС відбулось засідання Постійної комісії з митної політики Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області. Участь у ньому взяв начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

Згідно з порядком денним обговорили найбільш актуальні питання роботи митниці з часу набрання чинності Законів України, якими запроваджено зміни норм ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації. Зокрема ситуацію з блокуванням пунктів пропуску та її наслідки, надання консультацій та митного оформлення «євроблях».

 

Співпраця Львівської митниці ДФС та громадськості триває

Начальник митниці Левко Прокіпчук проінформував присутніх про стан роботи в умовах новоприйнятих законів. Зокрема відзначив, що кількість транспортних засобів на іноземній реєстрації, які перетинають кордон, зменшилась, водночас збільшилась кількість авто, які оформляються у вільний обіг. Розповів про заходи, вжиті керівництвом митниці для інформування громадян про нововведення, зокрема про роботу консультаційного пункту. Також  повідомив, що  відтепер інформація про стан митного оформлення транспортних засобів вноситься на сервіс ДФС «Інтерактивна карта функціонування підрозділів митного оформлення у Львівській області», розміщений за адресом https://loda.gov.ua/karta_kordon/Mytni_posty/index.php.  Завдяки йому громадяни, знаючи VIN код свого автомобіля  можуть  дистанційно, перебуваючи удома, контролювати хід оформлення відповідної декларації.

Серед іншого обговорили актуальні питання робочих груп постійної комісії.

Учасники зустрічі відзначили важливість відкритого та прозорого діалогу задля покращання роботи митниці.

Голос Сокальщини на GoogleNews