Про податки

Суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, є платниками акцизного податку

Сокальська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що з 1 січня минулого року для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів запроваджено акцизний податок. Платниками акцизного податку є суб'єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування такі підакцизні товари: пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, а також пальне.

Варто зазначити, що при здійсненні суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі пивом, алкогольними напоями, тютюновими виробами ставка акцизного податку становить 5 відсотків вартості (з податком на додану вартість) реалізованих через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів. При реалізації пального у роздрібній торгівлі з 1 січня 2016 року ставка встановлена у розмірі 0,042 євро за кожен літр реалізованого товару. 

Суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем розташування пункту продажу підакцизних товарів декларацію акцизного податку. 

Суми податку підлягає перерахуванню до бюджету за місцем здійснення реалізації підакцизних товарів протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації за місячний податковий період. 

Перший заступник начальника  Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Наталія Жолудєва

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.