Головна / Про податки / Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівництва ДПІ у Сокальському районі

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівництва ДПІ у Сокальському районі

Відомості про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби

Турколяка Андрія Івановича та членів його сім’ї за 2011 рік

Відповідно до чинного законодавства України публікуємо відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Турколяка Андрія Івановича та членів його сім’ї за 2011 рік:

Члени сім’ї декларанта:  дружина – Турколяк І. В., дочка –  Турколяк В-І. А., син – Турколяк А. А.

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Турколяка А. І., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 74122,21 грн., у т. ч. заробітна плата – 46174,21 гривень.

Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 25998,90 грн., у т.ч. заробітна плата – 6308,90 гривень.

Відомості про нерухоме майно:

У власності та оренді Турколяка А. І. знаходиться квартира у м. Львові загальною площею 105,7 кв. м., у власності та оренді членів сім’ї декларанта перебуває квартира у м. Львові площею 49,7 кв. м.

Відомості про транспортні засоби:

У власності Турколяка А. І. перебуває легковий автомобіль “Форд Фокус”, об’єм циліндра двигуна – 1596 см. куб., 2008 року випуску.
У власносні членів сім’ї  транспортні засоби не перебувають.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах декларанта – 88540 грн., членів сім’ї – 87350 гривень. Цінних паперів та інших активів у Турколяка А.І. та членів сім’ї немає.

Відомості про фінансові зобов’язання:

На утримання майна декларантом витрачено 2250 грн., на добровільне страхування – 5767,50 гривень. Витрати на утримання майна членів сім’ї склали 2628,90 гривень.

Відомості про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Сольвара Олега Маріановича та членів його сім’ї за 2011 рік

Відповідно до чинного законодавства України публікуємо відомості, зазначені в декларації про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Сольвара Олега Маріановича та членів його сім’ї за 2011 рік:

Члени сім’ї декларанта:  дружина – Сольвар О. З., донька –  Сольвар А. О., син – Сольвар Л. О.

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Сольвара О. М., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 42486 грн., у т. ч. заробітна плата – 39980 гривень.

Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні у вигляді заробітної плати, склала 20467 гривень.
Відомості про нерухоме майно:

У власності та оренді Сольвара О. М. нерухомого майна немає. У власності та оренді членів сім’ї декларанта перебуває житловий будинок, що знаходиться  у м. Сокалі, площею 98,5 кв. м. та земельні ділянки у м. Сокалі загальною площею 923 кв. м.

Відомості про транспортні засоби:

Сольвар О. М. та члени його сім’ї транспортними засоби не володіють.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах, цінних паперів та інших активів у декларанта та членів сім’ї немає.

Відомості про фінансові зобов’язання:

Сума погашення основної суми позики (кредиту) Сольвара О. М. склала 1222 грн., погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 233 гривні.

Відомості про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Жукової Богдани Володимирівни та членів її сім’ї за 2011 рік

Відповідно до чинного законодавства України публікуємо відомості, зазначені в декларації про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Жукової Богдани Володимирівни та членів її сім’ї за 2011 рік:

Члени сім’ї декларанта:  чоловік – Жуков В. В., син – Жуков О. В.

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Жукової Б. В., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 47514 грн., у т. ч. заробітна плата – 47314 гривень.

Загальна сума  сукупного доходу членів сім’ї, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 28202 грн., у т.ч. заробітна плата – 14699 гривень.

Відомості про нерухоме майно:

У власності та оренді Жукової Б. В. житловий будинок площею 38,3 кв. м. с. Роятин Сокальського району та земельні ділянки у с. Роятин Сокальського району загальною площею 5500 кв. м, у власності та оренді членів сім’ї декларанта перебуває квартира у м. Львові загальною площею 32,7 кв. м. та земельні ділянки загальною площею 41252 кв. м. на території Тартаківської сільської ради Сокальського району.

Відомості про транспортні засоби:

У власності Жукової Б. В. перебуває легковий автомобіль DODGE RAM VAN 2.5 TD, об’єм циліндра двигуна – 2499 см. куб., 2000 року випуску.
У власносні членів сім’ї декларанта перебувають: легковий автомобіль Fiat Doblo Сargo, об’єм циліндра двигуна – 1910 см. куб., 2004 року випуску, вантажний автомобіль ГАЗ-52, об’єм циліндра двигуна – 3500 см. куб., 1974 року випуску та мопед Viper Storm Ex 50 GT, об’єм циліндра двигуна – 49 см. куб., 2008 року випуску.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах декларанта – 470 грн., членів сім’ї – 55606 гривень, в т.ч. вклади в Ощадбанку колишнього СРСР. Цінних паперів та інших активів у Жукової Б. В. та членів її сім’ї немає.

Відомості про фінансові зобов’язання:

Сума погашення основної суми позики (кредиту) Жукової Б.В. склала 10545 грн., погашення суми процентів за позикою (кредитом) – 4178 гривень. Витрати на утримання майна членів сім’ї склали 1910 гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + twenty =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!