Головна / Про податки / Свою лепту у наповнення бюджету вносять платники податку на нерухомість

Свою лепту у наповнення бюджету вносять платники податку на нерухомість

На обліку у Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області перебувають 6 юридичних осіб  платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у Радехівському відділенні Сокальської ОДПІ  18. Протягом січня  травня ц.р. ними сплачено до бюджету 10,2 тис. грн. податку, що майже на 29%, або на 2,3 тис. грн. більше від запланованого. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року становить 4,8 тис. грн., або 88,6 відсотка.

З числа фізичних осіб, що мають у власності житлову нерухомість на Сокальщині, платниками податку за 2013 рік є 3 громадян. Очевидно, що за підсумками 2014 року їх кількість зміниться у бік збільшення, адже з 1 квітня ц. р. базою оподаткування податком на нерухоме майно визначено загальну площу житлової нерухомості замість житлової.
Нагадуємо, що платники податку на нерухоме майно  юридичні особи сплачують цей податок авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом. А фізичні особи зобов'язані сплатити податок протягом 60 днів з дня отримання ними податкового повідомлення  рішення, яке повинно бути надіслане (вручене) платнику податку контролюючим органом до 1 липня року, що настає за звітним.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!