Головна / Про податки / Шановні громадяни, не зволікайте з поданням декларації на останній день!

Шановні громадяни, не зволікайте з поданням декларації на останній день!

До завершення кампанії декларування залишилось менше місяця, адже кінцевою датою подання декларації про майновий стан і доходи є 30 квітня.

Громадяни Сокальщини можуть виконати конституційний обов’язок, завітавши до податкової інспекції за адресою: м.Сокаль, вул. Шептицького, 40. Фахівці податкової інспекції безкоштовно забезпечать бланком декларації та нададуть практичну допомогу у її заповненні.

Двері податкової для декларантів у робочі дні відкриті з 8.00 год. до 20.00 год., а також у суботу та неділю з 9.00 год. до 16.00 год.

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби просить громадян не зволікати з виконанням свого конституційного обов’язку і завітати до податкової інспекції за місцем проживання, аби в останні дні періоду, встановленого для декларування, не створювати незручностей і для себе, і для податківців.

Громадяни, задекларуйте доходи, отримані протягом 2012 року, заздалегідь!

ДПІ у Сокальському районі звертається до громадян і запрошує їх завітати до податкових органів за місцем проживання та не пізніше 30 квітня 2013 року задекларувати доходи, отримані протягом 2012 року.

Обов’язок платника податку з подання декларації вважається виконаним, якщо він протягом 2012 року отримував доходи від одного податкового агента, з яких був утриманий податок; сума отриманого доходу від двох і більше податкових агентів не перевищила 128760 гривень. Також не потрібно декларувати доходи у вигляді об’єктів спадщини, які отримані від спадкодавця першого ступеня споріднення та у разі здійснення операцій з продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок з доходів фізичних осіб.

Бланк декларації можна безкоштовно одержати в податковому органі за місцем проживання.

За додатковою інформацією мешканці Сокальського району можуть звертатися за тел.7-28-56, 7-21-51, 7-31-37 або у Центр обслуговування платників податків ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС за адресою: м.Сокаль, вул.Шептицького, 40.

Державна податкова інспекція  у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби повідомляє, що громадяни, які протягом 2012 року отримували доходи у вигляді: вартості успадкованого майна, подарунків, орендної плати від інших громадян, доходи від репетиторської діяльності а також отримували додаткові блага від непрацедавця та якщо джерело виплат доходів було іноземним, зобов’язані подати декларацію не пізніше 30 квітня 2013 року.

Протягом квітня ц.р. працюємо з продовженим робочим днем – з 8.00 до 20.00 год. а також у суботу та неділю – з 9.00 до 16.00 год.

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби звертається до тих громадян, які отримували доходи за кордоном, доходи від репетиторської діяльності, від здачі в оренду майна іншим громадянам, спадщину чи подарунки, інші прибутки, при виплаті яких не було сплачено податок.

Декларацію повинні подати також ті громадяни, які протягом 2012 року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох роботодавців і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів перевищує 128760 гривень.

Вам необхідно не пізніше 30 квітня поточного року завітати до податкового органу за місцем проживання та заповнити декларацію. Бланк декларації можна отримати у податковій інспекцій безкоштовно, а податківці допоможуть у заповненні декларації про майновий стан і доходи.

Державна податкова інспекція у Сокальському районі протягом квітня 2013 року працює з продовженим робочим днем –  з 8.00 год. до 20.00 год.  а також у суботу та неділю з 9.00 до 16.00 години.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. № 7-28-56, 7-21-51, 7-31-37, або  у Центрі обслуговування платників податків ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС за адресою: м.Сокаль, вул.Шептицького, 40.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen + fourteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!