Про податки

В Яворівській ДПІ платникам рекомендують звітувати в електронному вигляді

Про переваги звітування в електронному вигляді, як найбільш зручному та сучасному форматі спілкування з контролюючими органами йшлося на тренінг-навчанні в Центрі обслуговування платників Яворівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області.

Під час навчання фахівці інспекції звернули увагу присутніх, що послугою подання звітності за допомогою Електронного кабінету, можна скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Податківці роз’яснили як за допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків,  а також у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації:, відомостей про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності, тощо.

Також проінформовано про кампанію декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2020 року  та надано  практичні поради з електронного звітування.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.