Головна / Про податки / У львівському аеропорту безробітна українка везла з Лондона незадекларований брендовий одяг та взуття

У львівському аеропорту безробітна українка везла з Лондона незадекларований брендовий одяг та взуття

У львівському аеропорту працівники митниці  в черговий раз вилучили товар відомих світових брендів. Як з’ясувалося,  громадянка України, яка тимчасово ніде не працює, прямувала з Лондона  рейсом «Відень-Львів». Для проходження митного контролю  34-річна  жінка,  яка поверталася з приватної поїздки, обрала  смугу руху спрощеного митного контролю – «зелений коридор».

Під час візуального огляду багажу у митників  виникла підозра про наявність товарів, що підлягають митному оформленню, або їх  переміщення обмежене через митний кордон. Сама пасажирка змовчала  про існування таких.

Коли митники оглянули багаж,  то окрім речей, що транспортувалися у межах норми, було виявлено  одяг і взуття відомих брендів: кросівки DOLCE GABBANA, сумку Louis Vuitton, ботфорти Stuart Weitzman тощо. Загальна вартість товару становить більше 170 тис.  гривень.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено, справу скерують до суду.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + fourteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!