Головна / Про податки / У Бузькому та у Сокальському районах податковою міліцією задокументовано діяльність ще двох АЗС

У Бузькому та у Сокальському районах податковою міліцією задокументовано діяльність ще двох АЗС

В останній декаді березня 2019 року в межах операції «Акциз-2019» податковими міліціонерами Головного управління ДФС у Львівській області у Бузькому та у Сокальському районах Львівської області задокументовано діяльність ще двох АЗС, на яких здійснювалась реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів – повідомляє ДФС у Львівській області.

Описано два автозаправних комплекси орієнтовною вартістю 200 тис.грн., а також дизельне паливо, яке зберігалось в резервуарі об’ємом 17 тонн, орієнтовною вартістю 500 тис.гривень.

 

Складено протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення („Порушення порядку провадження господарської діяльності”), який скеровано у Сокальський та Буський районні суди Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

Загалом, з початку 2019 року виявлено правопорушення на 14 АЗС області, з них у 9-ти випадках складено адмінпротоколи, а ще в 5-ти випадках проведено слідчі дії в межах кримінальних проваджень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!