Головна / Про податки / У період подачі річної звітності сервісні центри Міндоходів працюватимуть до «останнього відвідувача»

У період подачі річної звітності сервісні центри Міндоходів працюватимуть до «останнього відвідувача»

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко доручив керівникам Головних управлінь Міндоходів у регіонах створити максимально зручні умови для подання податкової звітності платниками через Центри обслуговування платників податків.

Як відомо, у перші два місяці року платникам потрібно подавати звітність як за попередній звітний місяць, так і за рік з окремих видів податків. Крім того, триває й кампанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року. Саме тому у цей період різко зростає кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників.

Для уникнення зайвого ажіотажу, черг та незручностей на період подачі звітності Центри обслуговування платників працюватимуть у посиленому режимі за принципом «до останнього відвідувача».

Також за дорученням Міністра будуть створені додаткові місця для реєстрації податкової звітності та всі умови для того, щоб за необхідності забезпечити надання усім бажаючим консультацій та роз’яснень щодо заповнення звітності.

У тих Центрах, де фіксуватиметься занадто велика кількість звітувальників, Олександр Клименко доручив організувати попередній запис відвідувачів на день та час подачі звітності чи отримання ключа цифрового підпису.

«Я хотів би звернутися до платників з проханням вчасно, не відкладаючи на останній день, подати звітність. Це зекономить час як безпосередньо звітувальникам, так і фахівцям Міндоходів», – підкреслив Міністр.

Загалом за 20 днів січня кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників склала майже 2 млн., що майже на 350 тис. більше, ніж за весь грудень 2013 року.

Нагадуємо, що платники податків можуть скористатися сервісом електронного декларування.

Подача звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування органів доходів і зборів. Для того, щоб скористатися можливостями сервісу, платникам потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, отримати який можна у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів безкоштовно.

Про стан надходження до бюджету•збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності

При доведеному завданні 908,5 тис. грн. до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів впродовж минулого року надійшло 913,8 тис. грн. збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що становить 100,6 відсотка від запланованого. Це на 4,4 відсотка, або на 38,8 тис. грн. більше, як у 2012 році.

До місцевих бюджетів•Сокальщини та Радехівщини надійшло понад 142 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

При доведеному завданні 140 млн. грн. у 2013 році платники Сокальського та Радехівського районів фактично сплатили до місцевих бюджетів 145,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що становить 103,8 відс. до доведених індикативів. Понад планові призначення зібрано більше 5,3 млн. гривень. Приріст надходжень проти 2012 року склав 3,1 відс., або 4,4 млн. гривень.

У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються Сокальською ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб впродовж 2013 року склала 82,6 відс. та 66,3 відс. – від загальної суми надходжень Зведеного бюджету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!