Головна / Про податки / Відбулося представлення керівника в Державній податковій інспекції у Сокальському районі

Відбулося представлення керівника в Державній податковій інспекції у Сокальському районі

23 лютого в актовому залі Сокальської районної держадміністрації  урочисто представлено начальника ДПІ у Сокальському районі Андрія Турколяка.

З жовтня 2010 року Андрій Турколяк обіймав посаду начальника ДПІ у Сокальському районі. Його перепризначення пов’язане з реорганізацією державної податкової інспекції у Сокальському районі. Орест Тадейович Лазірко, заступник Голови ДПС у Львівській області зачитав наказ про призначення Андрія Турколяка на посаду начальника державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби та привітав усіх присутніх із цією подією.

Привітати начальника ДПІ у Сокальському районі прибуло й керівництво району. Зокрема, голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак  та голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, які високо оцінили професійні і моральні якості  Андрія Турколяка та зазначили, що  реформування податкових органів повинно покращити довіру до податкової служби з боку платників податків.

Серед проблемних питань сьогодення – поліпшення роботи із забезпечення податкових надходжень до місцевих бюджетів, адміністрування податку з доходів фізичних осіб, відпрацювання ризикових підприємств, боротьба з ухиленням від сплати податків та легалізація заробітної плати.

Пріоритетними напрямками  ДПІ у Сокальському районі будуть поліпшення адміністрування податків і зборів, створення комфортних умов для платників податків, спрощення процедури декларування та сплати податків тощо.

Олена НАУМЧУК.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!