Головна / Про податки / Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червонограді інформує

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червонограді інформує

Недопущено відшкодування ПДВ з бюджету

Відділ податкової міліції ДПІ у м. Червонограді в січні 2012 року порушив кримінальну справу за статтею 191 ч. 5 КК України по одному з червоноградських підприємств. Під час перевірки встановлено, що службові особи цього підприємства, шляхом використання підроблених бухгалтерських докуменів від фіктивної фірми, завищили суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на суму 436 тис. грн.

Виявлено підпільні цехи з виготовлення м’ясопродуктів

Завдяки оперативності податкової міліції ДПІ у м. Червонограді до святкового столу мешканців Львівської області не потрапили фальсифіковані продукти, які могли зашкодити їх здоров’ю. Йдеться про викриття кількох підпільних цехів з виготовлення м’ясних виробів. Треба наголосити, що напівфабрикати, а саме: м’ясо, фарш, харчові добавки, з яких в подальшому виготовлялись м’ясні вироби, зберігались в антисанітарних умовах, а виготовлені з них продукти могли становити реальну загрозу для здоров’я людей. М’ясну продукцію, яка була підготовлена для реалізації через ринки Львівської області, вилучено.

Надходження до бюджету

Під час проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді на території обслуговування протягом січня 2012 року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 348 тисяч гривень.

Операція «Акциз»

В 2012 році працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червонограді на території обслуговування вилучили з незаконного обігу підроблених алкогольних напоїв на суму 6 тис. грн., сировини для виготовлення алкогольних напоїв (спирту) на суму 150 тис. грн, порушено кримінальну справу за ст. 204 ч. 3 КК України.

Богдан ШЕВЧУК, начальник ВПМ ДПІ у м.Червонограді, підполковник податкової міліції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!