Про податки

Увага! Відкрито нові бюджетні рахунки

Сокальська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що з 26 січня 2015 року зарахування надходжень до бюджету акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, єдиного податку сільськогосподарськими товаровиробниками, віднесеними до IV групи, транспортного податку, а також податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що сплачується власниками об'єктів нежитлової нерухомості – юридичними та фізичними особами, здійснюватиметься на рахунки, відкриті управліннями Державної казначейської служби України у Сокальському та Радехівському районах. 

Реквізити рахунків по усіх решта податках і зборах не змінилися, отже зарахування продовжує здійснюватися на казначейські рахунки, відкриті у 2014 бюджетному році.

Інформацію про реквізити нових бюджетних рахунків сокальські платники можуть отримати, звернувшись в зал №3 ЦОП, каб. №12 Сокальської ОДПІ, або за телефонами: (257) 72151, 73137, 73396. 

Також повідомляємо, що реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів розміщено на субсайті Головного управління ДФС у Львівській області офіційного вебпорталу ДФС України (lv.sfs.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки».

Голос Сокальщини на GoogleNews