Про податки

Відшкодовано понад 19 мільйонів гривень ПДВ

Протягом січня-листопада 2013 року 6 суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області та в Радехівському відділенні Сокальської ОДПІ, заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість в сумі 68,0 млн. грн., у тому числі на розрахунковий рахунок – 63,4 млн. грн. та 4,6 млн. грн. – у зменшення податкового зобов’язання з ПДВ наступних податкових періодів.

За вказаний період відшкодовано з бюджету 70,2 млн. грн. ПДВ, у тому числі грошовими коштами – 44,8 млн. грн. Цього року платникам повернуто 12,2 млн. грн. ПДВ, які були заявлені до відшкодування торік.

В автоматичному режимі за 11 місяців 2013-ого за висновками органів Міндоходів двом суб’єктам господарювання відшкодовано ПДВ на загальну суму 19,1 млн. грн., що становить понад 27 відсотків від усіх відшкодованих сум.

Проведеними перевірками достовірності заявлених платниками сум ПДВ до відшкодування попереджено незаконне повернення з бюджету 25,6 млн. грн. ПДВ.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Голос Сокальщини на GoogleNews