Головна / Про податки / ВПМ ДПІ у м. Червонограді інформує

ВПМ ДПІ у м. Червонограді інформує

ВИЯВИЛИ ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ОПОДАТКУВАННЯ

Відділ податкової міліції  ДПІ у м. Червонограді  за 11 місяців 2011 року виявив  15 злочинів у сфері оподаткування, в тому числі 8  злочинів по ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах. Загальна сума завданих державі збитків становить  31 млн. 764 тис. грн., з них відшкодовано 7 млн. 166 тис. грн.

НЕ ДОПУЩЕНО ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ З БЮДЖЕТУ

Працівниками відділу податкової міліції проведено ряд заходів, спрямованих на попередження необгрунтованих заяв на відшкодування з Державного бюджету сум податку на додану вартість. Так, протягом 11 місяців 2011 року попереджено заяв на відшкодування  податку на додану вартість на суму 3 млн. 897 тис. грн.

ПОПОВНИЛИ БЮДЖЕТ

Під час проведення  заходів за участю  працівників відділу податкової міліції ДПІ у м.Червонограді на території обслуговування протягом січнялистопада 2011 року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету в сумі 4 млн. 18  тис. грн. 

УСПІШНА ОПЕРАЦІЯ 

З початку 2011 року  працівниками відділу податкової міліції  вилучено з незаконного обігу алкогольних напоїв на суму 38,8 тис. грн., спирту на суму 16,1 тис. грн., тютюнових  виробів на суму  133,3 тис. грн., викрито 3 підпільні виробництва лікерогорілчаних виробів, порушено 4 кримінальні справи за ст. 204 ч. 3 КК України.

Богдан ШЕВЧУК,
начальник ВПМ ДПІ у м. Червонограді, підполковник податкової міліції.      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!