Про податки

Зустріч очільника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ з керівниками органів місцевого самоврядування

Нещодавно в приміщенні Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області начальник відділення Наталія Ярославівна Жолудєва зустрілася з керівниками органів місцевого самоврядування Сокальщини. Під час зустрічі розглядалося питання наповнення місцевих бюджетів за рахунок сплати фізичними особами майнових податків, зокрема земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки а також надходження податку на доходи фізичних осіб, утому числі  за рахунок детінізації заробітної плати. 

Наталія Жолудєва наголосила, що цього року громадяни масово сплачуватимуть податок за нежитлову нерухомість вперше. Тому місцеві ради повинні роз’яснювати своїм мешканцям, що цьогоріч громадяни сплачують податок на нерухомість за минулий рік за ставками, які затвердили місцеві ради на 2015 рік. Особливу увагу потрібно звертати громадянам на кінцевий термін сплати податку на землю та податку на нерухомість – 29 серпня цього року, адже у разі несвоєчасної сплати нараховується штрафна санкція та пеня.

Також Наталія Жолудєва розповіла присутнім про правила оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором доходу, отриманого фізичною особою від надання в оренду земельного паю юридичній особі.

Серед резервів наповнення бюджетів Наталія Жолудєва назвала легалізацію робочих місць суб’єктами господарювання, однак щоб вирішити проблему тіньової зайнятості в районі, необхідно об’єднатися усім учасникам бюджетного процесу, а керівники органів місцевого самоврядування, як господарі на своїй території, повинні в першу чергу бути зацікавлені в подоланні практики виплати заробітної плати у «конвертах».    

Насамкінець очільник Сокальського відділення Червоноградського ОДПІ надала ґрунтовні відповіді на запитання присутніх. 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.