Головна / Про податки / У подвійному дні авто працівники пункту пропуску «Краковець» виявили понад чотири тисячі пачок сигарет

У подвійному дні авто працівники пункту пропуску «Краковець» виявили понад чотири тисячі пачок сигарет

40-річний громадянин України прямував до Республіки Польщі через пункт пропуску «Краковець» смугою руху «зелений коридор» автомобілем «Сеат». Під час візуального огляду транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю. Авто скерували у відведене місце для огляду транспортних засобів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю в переробленій підлозі було виявлено 4360 пачок сигарет без акцизної марки.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!