Про податки

У Сокалі відбувся брифінг з питань декларування доходів громадян

У вівторок, 3 квітня  відбувся брифінг начальника Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ  Наталії Жолудєвої на тему „Кампанія „Декларування – 2018” для представників районних ЗМІ. Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування – 2018, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались, доходи від надання в оренду нерухомості чи рухомого майна, успадкування майне не від членів сімї першого та другого ступенів споріднення, доходи від продажу інвестиційних активів, іноземні доходи тощо.

Декларація не подається, якщо платник отримував доходи: від двох та більше податкових агентів; від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок.

Загалом, до Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ, станом на 2 квітня, вже подали податкові декларації та добровільно задекларували свої доходи 139 громадян, на загальну суму 7 млн 861 тис 700 грн., а сума нарахованого податку з доходів фізичних осіб до бюджету становить 309,5 тис. грн. та військового збору 91,3 тис.грн., зокрема:

– 62 громадян задекларували дохід, одержаний від прийняття спадщини;

– 8 громадяни – від здачі в оренду нерухомого майна;

– 4 громадян – від продажу рухомого майна;

– 13 громадян – від продажу не рухомого майна;

– 3 громадян від одержання додаткового блага;

– 49 громадян на отримання податкової знижки, де сума ПДФО до повернення на розрахункові рахунки платників становить 58,8 тис грн..

Також керівник Сокальського відділення Червоноградської ОДПІ наголосила, що за неподання або не вчасне подання декларації передбачена адміністративна відповідальність.

Для різних категорія фізичних осіб встановлено різні граничні строки подання декларації. Зокрема для громадян, які проводять незалежну професійну діяльність і які зобов’язані подати декларації – до 1 травня. Для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31 грудня.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.