Про податки

За доходами бюджету Львівщина в трійці лідерів

Рейтинг Львівщини серед регіонів України за доходами бюджету станом на 1 липня

За абсолютним обсягом надходжень податків до місцевих бюджетів наша область продовжує перебувати на третьому місці.

Львівщина відновила свої позиції в рейтингу регіонів України стосовно динаміки надходжень податків до місцевих бюджетів. Про це повідомив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Він зазначив, що за підсумками чотирьох місяців ми були на 7-му місці за темпами збільшення загальних надходжень. Місяць тому опустились на 9-те місце, а зараз знову повернулись на 7-ме. Схожа ситуація щодо податку на доходи фізичних осіб, так, Львівська область – шоста у рейтингу на 1 травня, сьома – на 1 червня, знову шоста станом на 1 липня.

«Серед кращих ми також за динамікою надходжень плати за землю та податку на прибуток підприємств – 4-те та 6-те місця відповідно (без змін за останній місяць).

У середині рейтингу Львівщина – за темпами надходжень податку на нерухоме майно, єдиного податку та плати за надання адмінпослуг. Як і раніше, має місце суттєве відставання за динамікою акцизного податку – 24-те місце.

За абсолютним обсягом надходжень податків до місцевих бюджетів наша область продовжує перебувати на третьому місці (15,6 млрд грн), після Києва (42,4 млрд грн) та Дніпропетровщини (23,8 млрд грн)», – зазначив Іван Собко.

Голос Сокальщини на GoogleNews