Головна / Про податки / За два дні митники Галицької митниці виявили три випадки контрабанди сигарет через пункти пропуску, розташовані на Львівщині

За два дні митники Галицької митниці виявили три випадки контрабанди сигарет через пункти пропуску, розташовані на Львівщині

Через послаблення карантину у Польщі почастішали випадки контрабанди сигарет

28 травня  в пункті пропуску “Краківець-Корчова”, працівники митниці вилучили майже 500 пачок сигарет.

Громадянин України, 32 річний мешканець Львівщини, прямував у РП в службових справах. Водночас аби підзаробити заховав майже 500 пачок сигарет. Однак гендель не вдався. Працівники митниці спільно з прикордонниками знайшли прихований товар.

А 27 травня в пункті пропуску «Краківець – Корчова» працівники Галицької митниці викрили спробу незаконного переміщення 210 пачок сигарет.

Тютюнові вироби перевозив до Республіки Польщі місцевий мешканець у конструктивних порожнинах мікроавтобуса.🚐 Щоб їх дістатись спільній оглядовій групі митників та прикордонників довелося «попрацювати» над обшивкою авто.

Так, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду. Це друге вилучення сигарет упродовж доби. Раніше, в пункті пропуску «Рава–Руська – Гребенне», вилучили 350 пачок тютюнових виробів.

Послаблення карантину в Республіці Польщі дозволяє низці громадян перетинати кордон, але не переміщувати приховані сигарети

27.05.2020, в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Рава-Руська – Гребенне» працівники Галицької митниці спільно з прикордонниками виявили факт незаконного переміщення сигарет. Їх намагався вивезти до Республіки Польщі 51-річний мешканець Львівщини смугою руху «зелений коридор».

Під час візуального огляду автомобіля «АУДІ»  виникла підозра про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Авто скерували в місце поглибленого огляду, де спільна оглядова група в конструктивних порожнинах салону та багажника автомобіля виявила 350 пачок сигарет з фільтром. Як заявив їх власник, сигарети взяв собі на час роботи на території Польщі.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Сигарети вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!