Головна / Про податки / За перше півріччя 2019 року на Львівщині зросли надходження з податку на прибуток підприємств порівнюючи з минулим роком

За перше півріччя 2019 року на Львівщині зросли надходження з податку на прибуток підприємств порівнюючи з минулим роком

В управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області повідомили, що у червні 2019 року підприємства Львівщини сплатили до державного бюджету 20,2 млн. грн. податку на прибуток підприємств, що на 2,4 млн. грн., або на 14,1 відс. більше порівнюючи з червнем 2018 року (17,7 млн. гривень).

За січень-червень 2019 року до державного бюджету надійшло 1275,6 млн. грн. податку на прибуток підприємств, що на 506,1 млн. грн., або на 65,8 відс. більше порівнюючи з тим самим періодом 2018 року (769,5 млн. гривень).

Збільшення надходжень податку на прибуток підприємств відбулось за рахунок поліпшення фінансових результатів окремих підприємств та збільшення обсягу експортних операцій.

Бюджетоформуюючими платниками з податку на прибуток є наступні підприємства: ТОВ ,,Львівенергозбут”, ПрАТ ,,Галнафтохім”, ТОВ ,,Еко-Оптіма”, ТзОВ ,,Регно Італія УА”, ТзОВ ,,Тропік”, СП ,,Львів-Трейдінг”, ТзОВ ,,Інститут інформаційних технологій”, ПРАТ ,,Завод ,,Омега”, ТОВ ,,Перша логістична компанія”, Корпорація ,,Галичартбуд”, ТОВ ,,КПП Центр”, ТзОВ ,,Елекс”, ТзОВ ,,РСП ,,Шувар”, ТОВ ,,Екран”, ТзОВ ,,Д-Мікс Україна”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!