Головна / Про податки / Задекларуйте доходи вчасно!

Задекларуйте доходи вчасно!

Державна податкова інспекція у Сокальському районі Львівської області ДПС запрошує громадян до 1 травня 2013 року задекларувати доходи, отримані протягом 2012 року.

З метою забезпечення сприятливих умов для своєчасного подання декларацій в ДПІ у Сокальському районі прийом декларацій проводиться з 8 до 20 години.

У податковій інспекції чекають громадян, які отримували доходи за кордоном, доходи від репетиторської діяльності, від здачі в оренду майна іншим громадянам, спадщину чи подарунки, інші прибутки, при виплаті яких не було сплачено податок, а також тих, котрі претендують на податкову знижку. Термін подання декларації з метою отримання податкової знижки – до 31 грудня 2013 року.
Декларацію повинні подати також ті громадяни, які протягом 2012 року отримували дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільноправовими договорами від декількох податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року. Тобто, якщо сума доходу протягом минулого року перевищила 128760 грн.

Консультації з питань декларування доходів громадян можна отримати за телефонами 72856, 73137, 72151 або в Центрі обслуговування платників податків.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі Львівської області ДПС.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!