Про податки

Зареєстровано правопорушень на тринадцять мільйонів…

За дев’ять місяців 2013 року за матеріалами оперативного відділу зареєстровано 22 кримінальні правопорушення у сфері оподаткування. Всього забезпечено відшкодування завданих державі збитків по виявлених правопорушеннях – 13 млн. 242 тис. грн.

Протягом січня-вересня працівники ОВ ДПІ у м. Червоноград провели ряд заходів, спрямованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено два підпільні цехи по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв, вилучено підакцизних товарів на загальну суму 905,7 тис. грн., в тому числі: алкогольних напоїв – на 236,1 тис. грн., спирту – на 504,3 тис. грн., тютюнових виробів – на 160,8 тис. грн. Зареєстровано три кримінальні провадження за ст. 204 ч.1 – 2, та за ст. 204 ч. 3 – 1 Кримінального Кодексу України.

В серпні-вересні 2013 року працівники ОВ ДПІ у м. Червоноград, під час проведення комплексу широкомасштабних заходів під умовною назвою "Метал-2013", встановили факти прийому чорних та кольорових металів. Виявлено 11,5 тонни брухту чорних металів та 42 кг кольорового металу, зареєстровано два кримінальні провадження за ст. 213 та 172 КК України, складено чотири адмінпротоколи за ч.1 ст.164 КУпАП, матеріали скеровані в суд для розгляду.

 Богдан ШЕВЧУК,

начальник ОВ ДПІ у м. Червоноград ГУ Міндоходів у Львівській області, підполковник податкової міліції. 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.