Головна / Про податки / Зареєстровано Сокальську об’єднану Державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Львівській області

Зареєстровано Сокальську об’єднану Державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Львівській області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року №311 «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» 8 грудня 2014 року в Єдиному державному реєстрі зареєстровано Сокальську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Львівській області, до складу якої входить Радехівське відділення Сокальської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області.

Новоствореній податковій інспекції присвоєно податковий номер (код ЄДРПОУ): 39536075. 

Адреса Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області: 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького, 40. 
Розпочато реорганізацію Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Наказом Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області від 3 грудня 2014 року №447, на виконання наказу Державної фіскальної служби України від 1 грудня 2014 року №49 «Про реорганізацію окремих територіальних органів Міндоходів у Львівській області» розпочато процедуру реорганізації Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області шляхом приєднання до Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!