Головна / Про податки / За одну ніч працівники Галицької митниці вилучили понад дві тисячі упаковок спортивного харчування

За одну ніч працівники Галицької митниці вилучили понад дві тисячі упаковок спортивного харчування

Його орієнтовна вартість – близько 1 мільйона гривень.

Особливу групу харчових продуктів, що випускається переважно для людей, які займаються спортом, намагались ввезти з Республіки Польщі через один з пунктів пропуску на Львівщині. Препарати перевозили громадяни України у трьох мікроавтобусах. Аби приховати від митного контролю, використовували конструктивні особливості транспортних засобів та інші хитрощі. Однак це не завадило митникам знайти їх.

Зокрема в одному з них було 723 упаковки, які містились у сховках під сидіннями, та міждаховому просторі, доступ до яких став можливим після демонтажу дощок, які закривали простір. В інших перевозили 960 і 451 упаковки, які містились у коробках і були прикриті покривалами.

В усіх випадках автомобілі прямували смугою руху «червоний коридор», однак громадяни у деклараціях цей товар не вказували. Відтак складено протоколи про порушення митних правил. Спортивне харчування, а також один мікроавтобус, в якому приховали 723 упаковки харчових добавок, вилучено.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + fourteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!