Головна / Стислий огляд подій / 1 жовтня в Сокальській школі влаштували свято для людей похилого віку

1 жовтня в Сокальській школі влаштували свято для людей похилого віку

1 жовтня  в Сокалі, приміщенні в ЗШ І-ІІІ ст.№4 відбулись святкові заходи, які організували для своїх підопічних Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування та районна асоціація людей з інвалідністю.

Цей захід було приурочено до Міжнародного дня людей похилого віку, і саме тому на свято були запрошені всі містяни у поважному віці.

Їх очікували приємні несподіванки: солодкий стіл, музичні вітання і головне, дуже багато теплих привітань та побажань. Свято розпочалось традиційно із спільної молитви за мир та повернення додому всіх українських воїнів. Митрофорний  протоієрей отець  Ярослав Кащук наголосив, що люди похилого віку – це золотий фонд нашої держави. Вони пройшли великі труднощі і приклали багато зусиль та праці задля добробуту народу і нашої держави.

1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку  1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку

Також привітальні слова виголосили голова Сокальської районної ради Микола Пасько, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії  Сокальської райдержадміністрації Мирослава Михайлюк, начальник управління праці і соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський та голова районної асоціації людей з інвалідністю Оксана Кононова.

Зокрема очільник районної ради Микола Пасько розповів про районні програми соціального напрямку, які були прийняті депутатами райради і які скеровані на допомогу людям старшого віку, щоб зробити їх життя більш комфортнішим.

На завершення свята для присутніх був організований концерт силами дитячих художніх колективів Сокальського району.

1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку  1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку

Зазначимо, що День людей похилого віку  – це свято, яке було організовано на захист прав людей похилого віку, щоб нагадувати суспільству про їх важливу роль і про те, що вони потребують нашої допомоги. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Відеосюжет про вшанування людей похилого віку

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!