Стислий огляд подій

1 жовтня в Сокальській школі влаштували свято для людей похилого віку

1 жовтня  в Сокалі, приміщенні в ЗШ І-ІІІ ст.№4 відбулись святкові заходи, які організували для своїх підопічних Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування та районна асоціація людей з інвалідністю.

Цей захід було приурочено до Міжнародного дня людей похилого віку, і саме тому на свято були запрошені всі містяни у поважному віці.

Їх очікували приємні несподіванки: солодкий стіл, музичні вітання і головне, дуже багато теплих привітань та побажань. Свято розпочалось традиційно із спільної молитви за мир та повернення додому всіх українських воїнів. Митрофорний  протоієрей отець  Ярослав Кащук наголосив, що люди похилого віку – це золотий фонд нашої держави. Вони пройшли великі труднощі і приклали багато зусиль та праці задля добробуту народу і нашої держави.

1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку  1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку

Також привітальні слова виголосили голова Сокальської районної ради Микола Пасько, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії  Сокальської райдержадміністрації Мирослава Михайлюк, начальник управління праці і соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимир Огінський та голова районної асоціації людей з інвалідністю Оксана Кононова.

Зокрема очільник районної ради Микола Пасько розповів про районні програми соціального напрямку, які були прийняті депутатами райради і які скеровані на допомогу людям старшого віку, щоб зробити їх життя більш комфортнішим.

На завершення свята для присутніх був організований концерт силами дитячих художніх колективів Сокальського району.

1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку  1 жовтня в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№4 влаштували свято для людей похилого віку

Зазначимо, що День людей похилого віку  – це свято, яке було організовано на захист прав людей похилого віку, щоб нагадувати суспільству про їх важливу роль і про те, що вони потребують нашої допомоги. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Відеосюжет про вшанування людей похилого віку

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.