Стислий огляд подій

100 тисяч гривень для ЗСУ зібрали учні Краковецької школи імені Романа Шухевича під час благодійного ярмарку

100 тисяч гривень для ЗСУ зібрали учні Краковецького ЗЗСО |-||| ст. імені Романа Шухевича під час благодійного ярмарку

З 12 по 19 грудня у Краковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича проходив благодійний різдвяний ярмарок на підтримку Збройних сил України.

Участь у ньому взяли учні 5-11-х класів. В закладі освіти такий ярмарок був організований вперше завдяки вчителям, школярам та їхнім батькам. Кожен мав можливість висловити свою активну громадянську позицію та долучитися до корисної справи.

Діти із захопленням презентували страви української кухні, різноманітні смаколики – випічку, солодощі. Справді вдався грандіозний ярмарок, з якого зібрали кошти у сумі 100 тисяч. З них 60 тисяч додали на закупівлю дрона для 103-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Іншу частину коштів передали на потреби військових, які мужньо захищають Україну від ворога.

“Щиро вдячні дітям, батькам за активність, ініціативу, творчість, майстерність та нелегку працю. Напередодні одного з найвеличніших свят у році  –  Різдва Христового, бажаємо хай Господь Вас благословить і нагородить за ваше добро”, – зазначили у адміністрації школи.

Голос Сокальщини на GoogleNews