Стислий огляд подій

30 жовтня у Червоноградській міській територіальній громаді розпочнеться опалювальний сезон

30 жовтня розпочнеться опалювальний сезон 2023-2024 років для населення, установ та закладів, що фінансуються з місцевого бюджету, та інших категорій споживачів Червоноградської міської територіальної громади.

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Червоноградського міського голови

25.10.2023                 м.Червоноград        №302-р

Про початок опалювального

сезону 2023-2024 років

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України  від 21.08.2019 №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» із внесеними змінами та враховуючи прогнозоване  зниження середньодобової  температури  повітря нижче восьми  градусів протягом трьох діб:

 

  1.  Встановити з 30 жовтня 2023 року  початок  опалювального сезону 2023-2024 років для населення, установ та закладів, що фінансуються з місцевого бюджету, та інших категорій споживачів Червоноградської  міської  територіальної громади.
  2. Начальнику Червоноградського УЕГГ ТОВ «Газорозподільчі мережі України» Олійнику А. І. забезпечити в установленому порядку своєчасне розпломбування котелень і приладів обліку, встановлених у житловому фонді та об’єктах соціальної сфери.
  3. Директорам комунальних підприємств «Червоноградтеплокомуненерго»    Дмуховському С. М., «Червонограджитлокомунсервіс» Кукобі Ю. М., директору ТзОВ «Нова Долина» Корбуту П. П., керівникам ОСББ, ЖБК, директору комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червонограда» Ярмолі А. П.,   начальнику відділу освіти Гомонку І. І.,  начальнику відділу культури  Процику А. М., забезпечити подачу теплоносія житловим будинкам, дошкільним закладам, закладам  освіти,  культури, охорони  здоров’я, спорту, соціальної сфери згідно з графіком подачі тепла.
  4. Створити робочу групу  для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникнути в опалювальний  період 2023-2024 років на об’єктах житлово- комунального призначення  і  соціальної сфери, в складі  згідно додатку.
  5. Відділу цифрової трансформації, інформаційної політики та прозорості (Глаговська Н. С.) повідомити усі категорії споживачів населених пунктів Червоноградської міської територіальної громади про початок опалювального сезону через засоби масової інформації.
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В. о. міського голови                              (підпис)                                Дмитро БАЛКО

Голос Сокальщини на GoogleNews