Стислий огляд подій

32-річного мешканця села Конотопи, який підірвався на снаряді у Львові рятували 10-ро хірургів

Як повідомляв Голос Сокальщини, 3 квітня в руках 32-річного чоловіка вибухнув снаряд – йому загрожує позбавлення волі

На місці події правоохоронці встановили, що внаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав 32-річний мешканець села. Медики діагностували у нього, зокрема, часткову ампутацію лівої кисті, осколкове поранення нижньої щелепи, множинні осколкові поранення грудної клітки, стегна та живота. Також встановлено, що вибухнув снаряд часів Другої світової війни, який чоловік розбирав на подвір’ї.

3 квітня потерпілого рятували 10-ро хірургів Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова

Як повідомили у лікарні, пацієнт поступив з важкою мінно-вибуховою політравмою – відривом лівої кисті, прониканням сторонніх тіл в черевну порожнину, множинними пошкодженнями печінки, тонкої і товстої кишки, внутрішньою черевною кровотечею, пошкодженням грудної клітки без проникання, пошкодженням стегна сторонніми тілами, осколковим пораненням обличчя та пошкодженням лівого око.

Першу реанімаційну допомогу пацієнту надає команда анестезіологів, що виконують протишокові заходи, інтубують для штучної вентиляції легень, проводять ургентну замісну гемотрансфузійну терапію.

Водночас до реаніматологів в невідкладному режимі для швидких мультидисциплінарних рішень також долучаються медики відділень хірургії, щелепно-лицевої хірургії та офтальмології!

Хірурги спершу беруться за живіт, аби негайно зупинити кровотечу. Лише після цього продовжують роботу з органами черевної порожнини для ушивання кишок та виймання сторонніх тіл із печінки.

Тоді в роботу паралельно включаються ще дві бригади – для реплантації кисті! А також – щелепно-лицеві хірурги видаляють сторонні тіла та ліквідовують завдані ушкодження обличчя. Все відбувається з блискавичною швидкістю! І коли завершено реплантацію кисті та проопероване травмоване лице, за свою зону відповідальності беруться офтальмологи!

Операція тривала 5 годин і пройшла успішно. Його життя врятовано, а руку – збережено.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.