Головна / Стислий огляд подій / У селі Волиця та Комарів на Сокальщині планують роздати майже 100 ділянок для будівництва житлових будинків

У селі Волиця та Комарів на Сокальщині планують роздати майже 100 ділянок для будівництва житлових будинків

У Сокалі відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації, на якому було розглянуто 5 проектів містобудівної документації.

Відповідно до рішення сесії Волицької сільської ради було розроблено та подано на розгляд два проекти детальних планів території кварталів житлової забудови в селах Волиця та Комарів, яким передбачено розташування земельних ділянок для будівництва індивідуальних садибних житлових будинків та господарських будівель і споруд. У селі Волиця пропонується розмістити 47 ділянок на площі в понад 9 га, а в селі Комарів на площі майже в 14 з половиною га – 51-ну ділянку.

З метою впорядкування території в районі вулиці Зелена в селі Реклинець та по вулиці Травнева у Бутинах Великомостівської міської ради було представлено на розгляд відповідні проекти детальних планів територій. На замовлення Сокальської міської ради було розроблено детальний план території з метою впорядкування та розташування індивідуальної житлової забудови садибного типу по вулиці Миколайчука в місті Сокаль. Членами архітектурно-містобудівної ради було прийнято рішення окремо по кожному проекту.

Після врахування розробниками містобудівної документації окремих зауважень їх було рекомендовано до затвердження.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 − 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!