Головна / Стислий огляд подій / Аби був результат, потрібно працювати щодня

Аби був результат, потрібно працювати щодня

В червні 2011 року в місті Сокалi відбувся семінар та громадські консультації для представників громад та органів місцевого самоврядування Сокальського району. Його мета – обговорення найбільш актуальних проблем громад та визначення шляхів їх розв’язання спільно з органами місцевої влади.

Експерти громадської організації «Європейський діалог» Олександр Софій, Ігор Шимків та директор Сокальської агенції регіонального розвитку Ганна Костюк проінформували присутніх про конкурси, що будуть організовуватись цього року. Зокрема, зупинилися на конкурсі проекту ЄСПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» – ІІ набір проектів та конкурсів мікропроектів місцевого розвитку на 2011 р., який оголосила Львівська обласна рада. Останній детально розглянули та опрацювали проектну заявку у трьох групах. Учасники отримали знання та практичні навички для підготовки якісних проектів, дізналися як формулюється мета, завдання, як правильно обгрунтувати та вибрати проблему для підготовки проекту. По завершенні семінару учасники підготували чорновий варіант проекту.

«Ми вже не перший рік працюємо із головами місцевих рад, і я розумію, наскільки важко їм вчитися, важко орієнтуватися у новій для них сфері, готувати проекти, адже і без цього кожен відповідальний голова має багато клопотів та турбот. Проте розпочинати таку роботу потрібно, адже це є доброю перспективою для них у майбутньому. І у цьому учасники мали змогу переконатися по завершенні семінару», – сказала директор Сокальської агенції регіонального розвитку, депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк.

Ці заходи проводили експерти громадської організації «Європейський діалог» за організаційної підтримки Сокальської агенції регіонального розвитку в рамках проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Олег ЧУНИС.

Фото Любові ПУЗИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!