Головна / Стислий огляд подій / Акція протесту шахтарів

Акція протесту шахтарів

Шахтарі Червонограда, продовжуючи акцію протесту, 12 січня заблокували дорогу біля населених пунктів Смереків та Куликів Жовківського району, через які пролягає міжнародний автошлях Львів – Рава-Руська, щоб в черговий раз привернути увагу суспільства до своїх проблем. З ними зустрівся заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський та депутат Львівської обласної ради Михайло Сидорович.  Основна вимога гірників – погашення заборгованості по заробітній платі за листопад минулого року, яка складає 54%. 

За листопад 2015-ого виплачено 46%, кошти на виплату заробітної  за листопад-грудень минулого року включені в розподіл видатків  державного бюджету на 2016 р. за програмою поповнення обігових коштів або збільшення статутних фондів вуглевидобувних підприємств для погашення заборгованості із заробітної плати працівникам, що утворилася на 1 січня цього року.

На 13 січня було заплановано засідання Кабінету Міністрів України, на якому малa відбутися процедура розподілу коштів між вугільними підприємствами України і до 20 січня зарплата за 2015 рік має бути виплачена. Наразі акція триває. Шахтарі чекають чітких відповідей.

Наш кор.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!