Головна / Стислий огляд подій / Аналізували, радились правоохоронці

Аналізували, радились правоохоронці

Прокуратура району провела координаційну нараду керівників правоохоронних органів з питання "Стан діяльності правоохоронних органів у протидії злочинності, корупції та її профілактики за I півріччя 2012 року". На нараді були присутні голови районної райдержадміністрації, районної та міської рад  Микола Мисак, Ігор Дацюк та Богдан Зарічний.

За результатами наради констатовано, що завдяки скоординованим зусиллям у цьому році на території району загалом зменшилась кількість злочинів, вчинених особами повторно, злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, в громадських місцях та на вулицях, менше зареєстровано тяжких тілесних ушкоджень, пограбувань, розбоїв та ін.

Водночас звернуто увагу присутніх на існування низки негативних тенденцій, зокрема, росту загального рівня злочинності у районі у першому півріччі ц. р. в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року на 13,3 відсотка, а також на значний ріст злочинності у молодіжному середовищі та ріст злочинів, вчинених групою осіб. Заплановано спільні заходи правоохоронних органів на їх подолання.

Петро БОЙКО,
в. о. прокурора району, молодший радник юстиції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!