Головна / Стислий огляд подій / Антикорупційне бюро Сокальщини просить місцеву владу люструвати чиновників та керівників

Антикорупційне бюро Сокальщини просить місцеву владу люструвати чиновників та керівників

7 липня у Львові відбулася пресконференція за участю громадських організацій області. Тема: невдоволення громадськості окремими керівниками установ, які залишилися у спадок від минулої влади.

Так, після Революції гідності суспільство почало кардинально змінюватися, відбулися зміни і в керівництві Сокальської районної державної адміністрації, але в діяльності органів місцевого самоврядування досі нічого не змінилося. Більшість керівників відділів Сокальської райдержадміністрації, працівників медичної сфери, керівники силових структур району, які призначаються на посади за погодженням голови районної ради та голови районної державної адміністрації, і надалі обіймають свої посади.

За нетривалий період роботи громадською організацією «Антикорупційне Бюро Сокальщини» опрацьовано десятки звернень від громадян щодо порушення їх особистих прав та інтересів, однак більшість звернень, які надійшли до організації, містять вимоги проведення перезавантаження місцевої влади, проведення люстрації службовців та чиновників на місцях.

У зв'язку із цим, членами громадської організації «Антикорупційне Бюро Сокальщини» було скеровано до голови Сокальської районної ради Ігоря Дацюка та голови Сокальської райдержадміністрації Олега Кожушка заяву з вимогою розглянути її на сесії районної ради і прийняти конкретні рішення, що привели б до процесу люстрації і зміни місцевих чиновників.

Громадськість уже не боїться вголос висловлювати те, що її не влаштовує. І, насамперед, вимагає змінити високопосадовців, які за останні 4 роки скомпрометували не лише себе, а й структури, які представляють.

Сокальчани очікують від місцевої влади реальних кроків у зміні системи влади, поліпшення добробуту та зростання рівня соціальноправового статусу пересічного жителя нашого краю.

Тетяна ГНАТИШИН, голова громадської організації «Антикорупційне Бюро Сокальщини».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!