Стислий огляд подій

БЕРЕЖЕНОГО БОГ БЕРЕЖЕ

Далі стоїть спека. І хоч порівняно зі сходом України у нас ще благодать (хоча з понеділка Гідрометцентр обіцяє підвищення температури до 35 градусів), та все ж потрібно пильнувати, щоб не трапилося біди. Саме тому створено районний штаб для координації дій з проведення заходів щодо мінімізації можливих наслідків надзвичайних ситуацій, пов"язаних з пожежною небезпекою. Його очолила заступник голови райдержадміністрації О. Зарічна.

Головне управління МНС області та дирекція ДЛГП “Галсільліс” звертаються до мешканців Сокальщини: будьте обережні з вогнем, не зловживайте простими правилами пожежної безпеки. Це може завдати шкоди господарству чи призвести до трагічних наслідків. Не розводьте багаття в лісах у не відведених для •цього місцях, пам"ятайте, що навіть маленький недопалок може призвести до великої пожежі в лісі.

У 2010 році  не було жодного випадку виникнення пожежі в лісництвах району. Але така небезпека є. Тому потрібно всім, хто перебуває в лісі на відпочинку, ретельно дотримуватись правил пожежної безпеки. Пам’ятайте, що в лісі категорично заборонено розводити вогнище, кидати запалені сірники, використовувати дим від комах, користуватися автомобілями з пошкодженими системами живлення і запалювання, спалювати суху траву.

Керівникам сільськогосподарських підприємств та сільських рад необхідно вжити заходи для недопущення спалювання сухої трави, стерні та соломи  на полях.  Усвідомте, що продукти  горіння на  великих територіях забруднюють навколишнє середовище, а вогонь може перекинутися на лісові чи житлові масиви, торфовища тощо. Заїзд в ліс автомобілями суворо заборонений.

Згідно з чинним законодавством, за умисне чи необережне спалювання сухої трави на угіддях та вздовж доріг передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність.

У випадку виявлення пожеж треба негайно вжити заходи для приборкання стихії та повідомити про це підрозділи пожежно-рятувальної служби за телефоном 101, лісові господарства.

Олег ТИМЧАК,
начальник Сокальського РВ ГУ МНС України у  Львівській області.
Микола ДЕМ’ЯНОВИЧ,
директор ДЛГП “Галсільліс”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.