Стислий огляд подій

Щиро вдячні за оздоровлення дітей

Майбутнє кожної країни  це діти, їхнє безпечне життя, здоров'я, щастя, добробут  проблема, яка повинна турбувати не тільки батьків, але і всіх державних чиновників.

Діти, які живуть в селах, особливо потребують відпочинку, бо змалку їх батьки залучають до щоденної праці. Коли ж настають канікули, дитина з села не може вдосталь вдовольнитися "літньою волею", бо щодня з батьками працює на городах та у господарстві. 

Дітям з с. Себечів цьогоріч особливо пощастило. Директор ДВАТ "Шахта "Надія" Микола Криштопа виділив 14 безкоштовних путівок для дітей сиріт, напівсиріт, з малозабезпечених та багатодітних родин, тих, хто потребує оздоровлення. Діти мали можливсть оздоровитися в м. Одеса на Чорному морі. Для них  це незабутній відпочинок, адже не кожна сільська родина може собі придбати таку дороговартісну оздоровчу путівку.

Незабутні враження залишилися в душі кожної дитини, вони купалися в Чорному морі, ловили рибу, каталися на катамаранах, будували прибережні фортеці з піску.

Спасибі, п. Миколо! Адже серед рутини своєї професійної діяльності ви пам'ятаєте про себечівських дітей, які не забудуть вашої щедрості. Микола Криштопа неодноразово допомагав Себечеву, виділяв кошти на ремонт доріг, систематично допомагає храму, а минулого року ще й допоміг капітально відремонтувати медпункт.

Безкорисливість, прагнення допомогти людям, взаєморозуміння  це невід'ємні риси талановитого керівника. Дякуємо за доброту і щедрість.

Любов ДЕМІДОНТ, вчитель української мови та літератури Себечівського НВК.  

Голос Сокальщини на GoogleNews