Головна / Стислий огляд подій / Сокальська ЦРЛ отримала благодійну допомогу

Сокальська ЦРЛ отримала благодійну допомогу

2 червня КНП «Сокальська ЦРЛ» отримала 10 пульсоксиметрів від «Благодійного фонду Петра Порошенка». Це спеціальні діагностичні електронні прилади, які вимірюють рівень насиченості крові киснем і сприяють своєчасному виявленню симптомів захворювання на коронавірусну інфекцію.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько висловив щиру вдячність меценатам занебайдуже ставлення до проблем сьогодення та вагому допомогу медичній галузі району. Враховуючи сучасну ситуацію, присутність такої апаратури, як пульсоксиметр у лікарні є життєво важливою необхідністю, адже від показників таких приладів часто залежить не тільки здoров’я, але й життя пацієнта.

Благодійна допомога Сокальській ЦРЛ

Додамо, що на попередню добу результатами аналізу полімеразно-ланцюгової реакції підтверджено захворювання на COVID-19 у 23 мешканців Сокальського району (м.Сокаль, м.Белз, смт.Жвирка, с.Поториця, с.Свитазів, м.Соснівка, с.Волсвин), повідомляє головний лікар СЦРЛ Роман Швед. На стаціонарному лікуванні в Сокальській центральній районній лікарні знаходяться 18 осіб, з них: 8 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 10 осіб з підозрою на COVID-19. Четверо мешканців району одужали від коронавірусної інфекції та четверо – померли.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + six =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!