Стислий огляд подій

Сокальська ЦРЛ отримала благодійну допомогу

2 червня КНП «Сокальська ЦРЛ» отримала 10 пульсоксиметрів від «Благодійного фонду Петра Порошенка». Це спеціальні діагностичні електронні прилади, які вимірюють рівень насиченості крові киснем і сприяють своєчасному виявленню симптомів захворювання на коронавірусну інфекцію.

Благодійна допомога Сокальській ЦРЛГолова Сокальської районної ради Микола Пасько висловив щиру вдячність меценатам занебайдуже ставлення до проблем сьогодення та вагому допомогу медичній галузі району. Враховуючи сучасну ситуацію, присутність такої апаратури, як пульсоксиметр у лікарні є життєво важливою необхідністю, адже від показників таких приладів часто залежить не тільки здoров’я, але й життя пацієнта.

Благодійна допомога Сокальській ЦРЛ

Додамо, що на попередню добу результатами аналізу полімеразно-ланцюгової реакції підтверджено захворювання на COVID-19 у 23 мешканців Сокальського району (м.Сокаль, м.Белз, смт.Жвирка, с.Поториця, с.Свитазів, м.Соснівка, с.Волсвин), повідомляє головний лікар СЦРЛ Роман Швед. На стаціонарному лікуванні в Сокальській центральній районній лікарні знаходяться 18 осіб, з них: 8 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 10 осіб з підозрою на COVID-19. Четверо мешканців району одужали від коронавірусної інфекції та четверо – померли.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.