Стислий огляд подій

Більше благодійників – менше обездолених дітей

У нашій країні дедалі більшого поширення набуває благодійна діяльність, безоплатна і безкорислива допомога тим, хто її потребує. Матеріальної підтримки потребує чимало людей, однак меценати найбільше опікуються дітьми-сиротами, прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу, які намагаються підтримати і допомогти їм у період адаптації після пережитих труднощів. 

У 2014 році дитячий будинок сімейного типу родини Бузівок, рятуючи дітей від обстрілів на Луганщині, переїхав у с. Стремінь Сокальського району. Багатодітній родині довелося розпочати все з початку на новому місці. А це, ой, як не просто. Добре, що світ не без добрих людей. Місцеві жителі не залишилися байдужими до проблем родини. Підтримали їх та допомогли хто чим міг: хто з ремонтом, хто порадою, а хтось добрим словом. Дізналися про цю родину й меценати, які подарували дітям необхідну побутову техніку. Директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян також долучився до них і 29 січня подарував родині пральну машинку-автомат. Поспілкувався з мамою – Галиною Бузівок та дітьми, дізнався про їхні проблеми та потреби. Він пообіцяв допомогти їх вирішити.

Сокальський РЦСССДМ щиро вдячний й Мальтійській службі допомоги у Львові, яка надала подарунки дітям з прийомних сімей Сокальщини, в яких виховується 9 дітей та чотири особи з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування; та два дитячих будинки сімейного типу, де виховується 13 дітей та дві особи з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Велике спасибі всім спонсорам і меценатам, які переймаються долею дітей, які зустрілися з життєвими труднощами. Дякуємо, що поділилися теплом власних сердець та допомогли хлопчикам і дівчаткам відчути радість та увагу до себе. Побільше б таких благодійників, тоді б навколо було б значно менше обездолених дітей. 

Наталія ХОМИН,директор Сокальського РЦСССДМ.

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.