Стислий огляд подій

Червоноградська четверта школа представить місто на військово-патріотичній грі «Сокіл»

Червоноградська школа №4 представить наше місто на військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

Майже тридцять роїв із різних навчальних закладів області візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Червоноград на цих змаганнях представлятиме команда ЧЗШ №4 під керівництвом педагогів Сергія Климочка та Людмили Садівської. Свої вміння та навички юнаки та дівчата старшої вікової групи зможуть продемонструвати впродовж 14-18 червня на території туристичної бази “Карпати” у селі Кам’янка Сколівської ТГ.

Під час гри для команд передбачили змагання в інтелектуально-мистецькому, фізкультурно-спортивному, військово-прикладному, туристському та суспільно-державницькому комплексах.

Цьогорічну теренову гру “Сокіл” (“Джура”) присвятили 400-річчю Хотинської битви. Нагадаємо, битва між військами Речі Посполитої та Османської імперії біля міста Хотина у 1621 році завершилася перемогою об’єднаних сил Речі Посполитої та українського козацтва. Величезний внесок у знищення османської армії під Хотином зробили запорізькі козаки на чолі з гетьманом Петром Сагайдачним.

За інформацією Львівської обласної державної адміністрації598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.