Стислий огляд подій

Чеські поліцейські зустрілися з львівськими колегами

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ сьогодні, 15 травня, відбулась зустріч львівських поліцейських із колегами з Чеської Республіки. Іноземні фахівці прибули до Львова з метою участі у круглому столі, присвяченому обговоренню проблем протидії насильства над дітьми.

До складу чеської делегації увійшли представники Поліцейської президії Міхал Фойнт, Мирослав Адамчик, Ян Рибар, Мартін Клечка та Павло Тулей, а також координатор проектів Празького інституту безпекових досліджень в Україні, керівник проекту «Команда для України» Петр Пойман. Головне управління Національної поліції у Львівській області представляли начальник слідчого управління полковник поліції Микола Самарчук та його заступник Мирослава Степанюк. На зустрічі також були присутні декани й керівники кафедр ЛьвДУВС.

«Колеги з Чеської Республіки мали можливість ознайомитись із Львівським державним університетом внутрішніх справ. Ми поспілкувалися стосовно структури підрозділів поліції, а також системи підготовки правоохоронців в Україні та Чехії. Оскільки до складу чеської делегації входять керівники поліції вищого рівня, які безпосередньо здійснюють практичну діяльність, то логічно було організувати зустріч практичних поліцейських з обох сторін», – звернувся до присутніх ректор вишу Роман Благута.

Керівник слідчого управління Микола Самарчук також відзначив важливість цього заходу для працівників-практиків.

«Ми вдячні, що ви знаходите можливість та маєте бажання поділитися практичним досвідом з працівниками Національної поліції України. На цей момент у нас іде процес удосконалення діяльності щодо розслідування злочинів, скоєних неповнолітніми, та здійснення інших заходів у сфері ювенальної превенції. Ми намагаємося впроваджувати європейські поняття та досвід, і вже маємо деякі напрацювання», – сказав полковник поліції.

По закінченню заходу відбулося вручення сертифікатів учасникам круглого столу, в ході якого українські й чеські фахівці обмінювалися досвідом у сфері протидії насильства над дітьми та особливостями роботи з неповнолітніми.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.