Стислий огляд подій

Держприкордонслужба нагадує: підкуп і пропонування хабарів загрожує кримінальною відповідальністю

Під час здійснення прикордонного контролю у пунктах пропуску на державному кордоні протягом березня прикордонники припинили більше 70 спроб надання неправомірної вигоди. Підкупити правоохоронців спробували 62 громадянина України та 11 іноземців. Серед хабародавців були й особи, яким на період дії воєнного стану обмежене право виїзду за кордон.

Про це повідомила Адміністрація Державної прикордонної служби України.

”Загальна сума коштів, яку намагались запропонувати охоронцям кордону, у національній та іноземній валюті склала більше 1,3 мільйона гривень. В усіх випадках військовослужбовці категорично відмовились від запропонованих коштів, вжили необхідних заходів щодо документування фактів спроб підкупу та здійснили відповідне інформування співробітників Нацполіції”, – зазначили у відомстві.

Держприкордонслужба нагадує, що пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди службовій особі, а також прийняття такої обіцянки, пропозиції або одержання неправомірної вигоди службовою особою є правопорушенням, за яке законом передбачено кримінальну відповідальність.

”Крім того, просимо громадян не навішувати ярлики недоброчесності на всіх прикордонників, правоохоронців, держслужбовців, а у разі, якщо ви стали учасником або свідком неправомірних дій на державному кордоні, відразу повідомляти підрозділі ДПСУ”, – наголосили прикордонники.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.